sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Wizyta w historycznym escape room

07 listopada 2018
Z życia szkoły

16 października uczniowie koła historycznego gościli w Szkole Podstawowej nr 10. Zostaliśmy zaproszeni do historycznego escape room. Po przekroczeniu drzwi przenieśliśmy się do Polski XIV i XV wieku, by wydostać się z komnaty musieliśmy rozwiązać szereg zagadek związanych z Krzyżakami i historią Polski.

Łamaliśmy szyfry, oglądaliśmy filmy, szukaliśmy wskazówek na mapie i w wielu innych miejscach. Po 30 minutach wspólnej pracy udało nam się uwolnić z escape room. Na zakończenie złożyliśmy przysięgę i otrzymaliśmy dyplom. Dziękujemy za otrzymane zaproszenie, było nam niezmiernie miło i przyjemnie w inny sposób poznawać historię.

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast