Dzień: 2018-11-08

Turniej piłki ręcznej

Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora SP 12

W naszej Szkole odbył się turniej piłki ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora SP12 . Była to VI edycja Handball Land małej ligi piłki ręcznej. Nasza reprezentacja szkoły pod wodza trenera Wojciecha Łuczyka wygrała swoją grupę pokonują kolejno  SP 2  7:1,  SP Radwanice 10:1, SP Aslan 7:1 . W finale pokonując SP 10  7:5 i wygrywając cały turniej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Mikołaj Piotrowski, najlepszym zawodnikiem drużyny Aleksander Karwatka. (więcej…)

Wycieczka do Wrocławia

Dnia 26 października uczniowie klasy IIA, IIC, IID, IIE i IIF wraz z wychowawcami pojechali na wycieczkę do Wrocławia. Pierwszym miejscem, które odwiedzili był Wrocławski Teatr Lalek, gdzie obejrzeli sztukę „Babcia na jabłoni” opowiadającą o przygodach chłopca i jego wymyślonej, czarującej, pomysłowej i zwariowanej babci. (więcej…)

Sukces naszej uczennicy

Dnia 6 listopada w siedzibie Nadleśnictwa Milicz odbył się XXVI Sejmik Ekologiczny, podczas którego nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu przyrodniczego „Przyroda zimową porą”. Jest nam niezmiernie miło pochwalić się sukcesem uczennicy naszej szkoły- Natalii Trojnar z klasy VI d. (więcej…)