Turniej piłki ręcznej

Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora SP 12

W naszej Szkole odbył się turniej piłki ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora SP12 . Była to VI edycja Handball Land małej ligi piłki ręcznej. Nasza reprezentacja szkoły pod wodza trenera Wojciecha Łuczyka wygrała swoją grupę pokonują kolejno  SP 2  7:1,  SP Radwanice 10:1, SP Aslan 7:1 . W finale pokonując SP 10  7:5 i wygrywając cały turniej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Mikołaj Piotrowski, najlepszym zawodnikiem drużyny Aleksander Karwatka.

Reprezentacja SP 12:

Mikołaj Piotrowski, Aleksander Karwatka, Szymon Grygiel, Patryk i Filip Skrzyczyńscy, Rafał Kasprów, Tomasz Żylewicz, Kamil Zarzycki, Konrad Kosturkiewicz, Tymoteusz Wolat, Bartosz Kornacki, Paweł Borczyk, Bartosz Łuczyk, Tomasz Gołąbek, Szymon Francug, Jan Dziopko, Krzysztof Porębski,

Trener : Wojciech Łuczyk