Wycieczka do Wrocławia

Dnia 26 października uczniowie klasy IIA, IIC, IID, IIE i IIF wraz z wychowawcami pojechali na wycieczkę do Wrocławia. Pierwszym miejscem, które odwiedzili był Wrocławski Teatr Lalek, gdzie obejrzeli sztukę „Babcia na jabłoni” opowiadającą o przygodach chłopca i jego wymyślonej, czarującej, pomysłowej i zwariowanej babci.

Po spektaklu dzieci wzięły udział w spotkaniu z aktorką, która zaprezentowała dzieciom różne rodzaje lalek i opowiedziała o teatrze „od kuchni” oraz o pracy aktora.
Kolejnym miejscem w jakie udały się dzieci było centrum nauki o wodzie Hydropolis, w którym różnorodne technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe ukazały dzieciom wodę z różnej perspektywy.