Dzień: 2018-11-15

Dzień Postaci z bajek

Dnia 09.11.2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. (więcej…)

Wyjście na Pocztę

Grupa dzieci z klas drugich wybrała się na pobliską Pocztę w celu wysłania listów do swoich rodziców. Na zajęciach w świetlicy wychowankowie dowiedzieli się: jak piszemy list, co robimy na poczcie oraz jak wygląda wędrówka listu? Głównym zadaniem dzieci było napisanie listu do swoich rodziców oraz zaadresowanie koperty. (więcej…)

Dzień Dyni

Dnia 30 października 2018r. grupa wychowanków uczestniczyła w wyjściu do zaprzyjaźnionej świetlicy w Szkole Podstawowej nr 11 w Głogowie. (więcej…)