Wycieczka uczniów klas 5b i 5f

Wycieczka uczniów klas 5b i 5f – Duszniki Zdrój.

W dniach 21-23 listopada 2018r. przebywaliśmy na turnusie dydaktyczno-wypoczynkowym w Domu Wczasów Dziecięcych w Dusznikach Zdroju.

Pod okiem wykwalifikowanej kadry uczestniczyliśmy w wielu zajęciach. Poznaliśmy piękną okolicę części zdrojowej Dusznik, piliśmy tamtejszą wodę, zwiedziliśmy twierdzę w Kłodzku, kopalnię złota Złoty Stok a także Muzeum Techniki Średniowiecznej. Niezapomnianym przeżyciem stanie się nasza obecność w Muzeum Papiernictwa gdzie sami czerpaliśmy papier. Nie zabrakło licznych rozrywek – kręgielnia, turniej cymbergaja czy dyskoteka. Zimowa aura pozwoliła nam aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknych górskich widoków. Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy a wszyscy wrócili z przeżyciami które niewątpliwie zostaną w naszej pamięci. Zapraszamy do obejrzenia galerii.