sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Dobry kolega i koleżanka

28 listopada 2018
Klasy 1-3

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości oraz Praw Dziecka  uczniowie klas I- III wybrali w swoich zespołach klasowych Dobrego kolegę lub koleżankę. Kierując się zasadami życzliwości i dobrej współpracy wybrano dzieci, które swoim zachowaniem na co dzień stanowią wzór do naśladowania dla innych uczniów.

W klasach pierwszych do tytułu Dobry Kolega wytypowano uczniów:

Lerke Kornel, Hauptman Hanna, Zuchowicz Kinga, Barnaś Wojtek, Jastrzębski Oliwier, Żelazna Weronika, Rząd Wiktoria, Radecka Wiktoria, Wylężek Rozalia, Skucha Nathan.

W klasach drugich do tytułu Dobry Kolega wytypowano uczniów:

Mamij Filip, Krupa Julia, Adamczyk Miłosz, Wróblewski Piotr, Hanke Magdalena, Świgulska Zofia, Grzywacz Dominik, Smoliński Szymon, Pasiak Przemysław, Gniewosz Amelia, Kuźmiak Kinga, Sułowska Patrycja.

W klasach trzecich do tytułu Dobry Kolega wytypowano uczniów:

Slifierz Marcelina, Lipiński Igor, Slifierz Bartłomiej, Szturomska Wiktoria, Bandurow Alan, Galbarczyk Alicja, Bachleda Filip.

 

Wyróżnionym uczniom gratulujemy postaw oraz zaufania jakim obdarzyli ich rówieśnicy. Pozostałym uczniom życzymy powodzenia w kształtowaniu własnego zachowania. Jesteśmy przekonani, że wielu uczniów ma szansę zostać dobrym kolegą w przyszłości.

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Kalendarz

Nadchodzące

Działania Samorządu Uczniowskiego

  • 14.02. - Poczta Walentynkowa
  • 18.02. - Dzień Kota

Uczestniczymy w programach: