sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Światowy Dzień Pluszowego Misia

28 listopada 2018
Klasy 1-3

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

I z tej okazji, jak co roku w naszej szkole obchodzimy ten cudowny dzień.

W ramach konkursu plastycznego „Mój ukochany miś” dzieci z klas  I-III tradycyjnie wykonały prace plastyczne. Powstała galeria prac, a na przerwie dzieci tańczyły ze swoimi ukochanymi pluszakami – misiami, do utworów muzycznych o misiach.

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Kalendarz

Nadchodzące

Działania Samorządu Uczniowskiego

  • 14.02. - Poczta Walentynkowa
  • 18.02. - Dzień Kota

Uczestniczymy w programach: