sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Lekcja w bibliotece

29 listopada 2018
Z życia szkoły

Dnia 25.10.2018r. uczniowie klas 4c i 4 h wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Perseusza na zajęcia, podczas których zapoznali się ze sztuką origami, czyli sztuką składania papieru. Na miejscu dzieci miały okazję obejrzeć niesamowitą wystawę prac origami wykonanych z pojedynczej kartki papieru.

Uczniowie również mogli spróbować  swoich sił i samodzielnie złożyć motyla, zająca oraz gołębia, sprawdzając tym samym swoją precyzję, koncentrację i dokładność. Zajęcia cieszyły się zainteresowaniem, sprawiły uczniom dużo radości i satysfakcji.

M. Potrykowska, K. Kuta, P. Cybula, A. Wyka

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Kalendarz

Nadchodzące

Działania Samorządu Uczniowskiego

  • 14.02. - Poczta Walentynkowa
  • 18.02. - Dzień Kota

Uczestniczymy w programach: