sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

PoczyjMy w klasie 2a

04 grudnia 2018
Akcje

Klasa 2 A wzięła udział w zajęciach integracyjno – czytelniczych w ramach ogólnopolskiej akcji PoczyjMy. Grupa poczytajowych przyjaciół z 6d postanowiła dołączyć się od obchodów 100lecia niepodległości Polski. 

W tym celu przygotowano oprócz tekstów związanych z historią Polski szereg zabaw z książeczki m.in. Marii Weryho pt. „Zabawy i zajęcia dziecięce”, która pochodzi z… 1909 roku!

Wśród gier znaleźliśmy sporo ciekawych pomysłów, które zostały wykorzystane podczas spotkania. Bawiliśmy się w Zawieszonego kota, Rzemiosła, Rzeźbiarza a także popularną do dziś Ślepą babkę, czyli Ciuciubabkę.

Marta Potrykowska

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Kalendarz

Nadchodzące

Działania Samorządu Uczniowskiego

  • 14.02. - Poczta Walentynkowa
  • 18.02. - Dzień Kota

Uczestniczymy w programach: