Dzień: 2018-12-05

English is easy!

W dniu 04.12.2018, odbył się VI Powiatowy Turniej Macmillan Dla Szkół Podstawowych, w Szkole Podstawowej nr. 14 w Głogowie. W konkursie wzięło udział 30 uczniów, którzy rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych, rozwiązując test sprawdzający ich znajomość języka angielskiego. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle godnie nas reprezentowali. Martynka Krupa z klasy Va zajęła III miejsce, a Kacper Klimala z klasy VId zajął miejsce II.
Gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów!

mgr Paweł Jamróz

Wesprzyj akcję charytatywną Rodacy Bohaterom!

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia z tej okazji prosimy o włączenie się w akcję charytatywną Rodacy Bohaterom, której celem jest pomoc Polakom na Kresach. Do 18.12.2018 r zbieramy długoterminowe produkty żywnościowe ( makarony, kasze, słodycze, olej,itp.), które trafią do domów kombatantów, polskich rodzin wielodzietnych, osób samotnych, rodzin i osób wskazanych przez Związki Polaków na Ukrainie, Litwie i Białorusi a także Mołdawii. Produkty prosimy przynosić do sal 006 i 011. (więcej…)