sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Wesprzyj akcję charytatywną Rodacy Bohaterom!

05 grudnia 2018
Akcje

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia z tej okazji prosimy o włączenie się w akcję charytatywną Rodacy Bohaterom, której celem jest pomoc Polakom na Kresach. Do 18.12.2018 r zbieramy długoterminowe produkty żywnościowe ( makarony, kasze, słodycze, olej,itp.), które trafią do domów kombatantów, polskich rodzin wielodzietnych, osób samotnych, rodzin i osób wskazanych przez Związki Polaków na Ukrainie, Litwie i Białorusi a także Mołdawii. Produkty prosimy przynosić do sal 006 i 011.

Więcej informacji  na stronie:http://www.rodacybohaterom.pl

Za wszelką pomoc dla Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju serdecznie dziękujemy.

M. Olejnik, A. Sołtysik, R. Wojciechowska

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Kalendarz

Nadchodzące

Działania Samorządu Uczniowskiego

  • 14.02. - Poczta Walentynkowa
  • 18.02. - Dzień Kota

Uczestniczymy w programach: