Dzień: 2018-12-17

Flora polskich lasów

Protokół z międzyszkolnego konkursu plastycznego Flora  polskich lasów w środowisku naturalnym

Dnia 14.12.2018. w SP 12 odbył się uroczysty wernisaż podsumowujący międzyszkolny konkurs plastyczny  Flora polskich lasów  w środowisku naturalnym. W konkursie wzięło udział  88 prac. Twórcami prac byli uczniowie ze SP 2, SP 3, SP 6, SP7, SP 8, SP 9, SP11,  SP14, SP12. Prace oceniane były w dwóch kategoriach klasy I-III   i klasy IV-VI. (więcej…)

Mikołajkowe zawody w pływaniu

13 grudnia odbyły się  MIKOŁAJKOWE  ZAWODY  PŁYWACKIE  KLAS  I. Wzięło w nich udział   84  najmłodszych zawodników z naszej szkoły. Uczniowie mogli pochwalić się zdobytymi umiejętnościami. Emocje były ogromne, wszyscy sportowcy wykazali się wielkimi ambicjami. Talenty sportowe Naszych Milusińskich wspierane były dopingiem licznie zgromadzonej publiczności. Każdy uczestnik zawodów otrzymał  słodki upominek. (więcej…)

Zamek Książ

Dzień 5. grudnia klasy 1a i 1b spędziły w zamku Książ. Zamkowe komnaty i tajemnicze zakamarki  były tego dnia kryjówką dla świętego Mikołaja. Pierwszaki tropiąc Mikołaja, bawiły się znakomicie a jednocześnie poznawały historię i legendy związane z zamkiem, zwiedzały przepiękne sale. (więcej…)