sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe

18 grudnia 2018
Świetlica

13 grudnia 2018r. spotkaliśmy się w świątecznym klimacie na Rodzinnych Warsztatach Bożonarodzeniowych. Na początku spotkania wychowankowie naszej świetlicy zaprezentowali przedstawienie pt. „Mikołajkowa przemiana”. Wszyscy zaproszeni rodzice z dziećmi z wielkim zaciekawieniem podziwiali małych aktorów.

Kolejną częścią spotkania były warsztaty, gdzie całe rodziny wykonywały świąteczne ozdoby, które później zawiesili na naszych choinkach. Wielką niespodzianką były odwiedziny Mikołaja z prezentami dla wychowanków świetlicy. Wizyta długo wyczekiwanego gościa sprawiła wiele radości i wzbudziła wielkie emocje. Wszystko było oprawione świątecznym kolędowaniem. Na koniec spotkania zaprosiliśmy na słodki poczęstunek.

Uczestniczymy w programach: