sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Konkurs na najpiękniejszą szopkę i ozdobę

21 grudnia 2018
Konkursy

Konkurs na najpiękniejszą szopkę i ozdobę choinkową

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest wystawa szopek bożonarodzeniowych. Przed świętami Narodzenia Pańskiego, uczniowie naszej szkoły wykonują przestrzenne szopki, upamiętniające miejsce narodzin Pana Jezusa. Klasy III-VI prezentują szopki składające się z elementów własnoręcznie wykonanych, które równocześnie przeznaczone są na konkurs.

Podziwiać można pomysłowość uczestników, kunszt pracy, wybór materiałów i estetykę. Uczniowie klas I wykonują swoje prace, korzystając z gotowych elementów, jakimi są postacie szopkowe.

Pozostałą część pracy wykonują według własnego pomysłu, co w efekcie ukazuje przepiękne, bardzo ciekawe i estetyczne szopki. Prace wykonane w tym roku szkolnym, podziwiali uczniowie, pracownicy, rodzice oraz inni goście szkoły. Wprowadzały nas one w bardzo radosny klimat świąt Bożego Narodzenia.

Tegorocznymi Laureatami w kategorii Szopka Bożonarodzeniowa są:

Wiktor i Bartosz Dominiak, Dawid Gorzelany i Michał Babczyński, Iga Musielak, Amelia Jędrasik, Aleksandra Babisz, Michał Franczak, Nadia Moździoch

W kategorii Ozdoba Świąteczna wygrały prace:

Patryk Długosz, Zuzanna Krzemińska, Amelia Jędrasik, Weronika Kmiecik, Filip Bachleda , Dawid Majcher , Aleksandra Neuman, Anna Włodarczyk, Julita Zuchowicz, Maja Szydłowska, Julia Małek, Tosia Słowek, Mateusz Malczyk, Wiktor Galus, Oliwer Bień

Zapraszamy jeszcze raz do ich obejrzenia.  

Dostępność

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast