sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

XIX Głogowski Festiwal Szopek

21 grudnia 2018
Akcje

XIX GŁOGOWSKI FESTIWAL SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

 W dniu 19.12.2018 odbyło się rozstrzygnięcie XIX Głogowskiego Festiwalu Szopek Bożonarodzeniowych organizowanego przez Głogowski Klub Batalionowy oraz Akcję Katolicką w Głogowie pod patronatem Starosty Głogowskiego oraz prezydenta Miasta Głogów. Odbyła się uroczysta gala w siedzibie Klubu Batalionowego, na którą przybyli młodzi artyści wraz ze swoimi rodzinami i opiekunami. Jury oceniło 41 szopek i 75 ozdób choinkowych zgłoszonych do konkursu. Po dokładnej analizie prac wyłoniło laureatów przeglądu, w tym naszych uczniów.

Zwycięzcy w kategoriach konkursowych:

Wiktor i Bartosz Dominiak – szopka

Aleksandra Skrycka – ozdoba choinkowa

Wyróżnienia za szopki:

Dawid Gorzelany i Michał Babczyński

Iga Musielak

Amelia Jędrasik

Wyróżnienia specjalne za ozdoby:

Patryk Długosz

Zuzanna Krzemińska

Amelia Jędrasik

Wyróżnienia za ozdoby:

Weronika Kmiecik

Filip Bachleda

Dawid Majcher

Aleksandra Neuman

Anna Włodarczyk

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Zapraszamy na wystawę, która znajduje się w siedzibie Klubu do 18.01.2019 roku.

Uczestniczymy w programach: