sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Wspólne kolędowanie

07 stycznia 2019
Klasy 1-3

Przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie z klasy 1A oraz 3B wraz z wychowawcami wybrali się do Domu Pomocy Społecznej „Magnolia” w Głogowie. Na miejscu uczniowie zaprezentowali seniorom program o tematyce bożonarodzeniowej.

Uczniowie pięknie recytowali wierszyki oraz wesoło zaśpiewali kolędy. Na koniec ,dzieci złożyły każdemu życzenia świąteczne oraz wręczyli własnoręcznie wykonane drobne upominki. Dla  wszystkich zgromadzonych spotkanie było szczególne.

A.Magda, K. Wiler, E. Kwiatkowska, J, Duraj

 

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Kalendarz

Nadchodzące

Działania Samorządu Uczniowskiego

  • 14.02. - Poczta Walentynkowa
  • 18.02. - Dzień Kota

Uczestniczymy w programach: