Dzień: 2019-01-10

UNICEF

Drodzy Rodzice!

Od kilku lat nasza szkoła jest członkiem Klubu Szkół UNICEF. Pierwszą akcją w jaką zaangażowaliśmy się w tym roku szkolnym  jest projekt „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”. Chcemy pomóc dzieciom z najbiedniejszych krajów świata. Celem akcji jest zbiórka funduszy na szczepienia dla nich.

Przez kilka miesięcy uczniowie naszej szkoły szyli charytatywne laleczki, poznając dzięki nim inne kontynenty i kraje. Każda laleczka jest niepowtarzalna i wyjątkowa, a jej wykonanie wymagało ogromnego wysiłku i pracy.

Każdy z Państwa może zaopiekować się laleczką, przekazując dobrowolną darowiznę na rzecz Fundacji UNICEF. (więcej…)

Kiermasz wypieków