sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

UNICEF

10 stycznia 2019
Akcje

Drodzy Rodzice!

Od kilku lat nasza szkoła jest członkiem Klubu Szkół UNICEF. Pierwszą akcją w jaką zaangażowaliśmy się w tym roku szkolnym  jest projekt „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”. Chcemy pomóc dzieciom z najbiedniejszych krajów świata. Celem akcji jest zbiórka funduszy na szczepienia dla nich.

Przez kilka miesięcy uczniowie naszej szkoły szyli charytatywne laleczki, poznając dzięki nim inne kontynenty i kraje. Każda laleczka jest niepowtarzalna i wyjątkowa, a jej wykonanie wymagało ogromnego wysiłku i pracy.

Każdy z Państwa może zaopiekować się laleczką, przekazując dobrowolną darowiznę na rzecz Fundacji UNICEF.

W jaki sposób można to zrobić.

21 i 22 stycznia będą mogli Państwo podziwiać laleczki wykonane przez uczniów naszej szkoły. W te dni odbędzie się również aukcja charytatywna.  Oto jej regulamin:

1) Każda z laleczek ma przypisany numer.

2) Chcąc zaopiekować się konkretną laleczką wypełniają Państwo formularz, podając proponowaną kwotę darowizny, imię i nazwisko dziecka, klasę oraz numer kontaktowy.

3) 23  stycznia również uczniowie będą mogli wypełnić omówione formularze (obowiązkowe jest podanie numeru kontaktowego).

4) Następnie laleczki trafią do osób, które zaproponowały najwyższą kwotę  darowizny (otrzymają Państwo wiadomość sms na podany w formularzu numer telefonu)

5) W przypadku, gdy za jedną laleczkę kilka osób zaproponuje tę samą kwotę darowizny, darczyńca zostanie wybrany drogą losowania.

6) 25 stycznia będzie można odbierać laleczki. Tego dnia odbędzie się również wystawa i kiermasz lalek,  które nie trafiły do żadnego domu.

7) Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane Fundacji UNICEF a sprawozdanie z przeprowadzonej akcji zostanie umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły.

Uczestniczymy w programach: