Dzień: 2019-01-22

Wigilia – klasa 2D

21 grudnia uczniowie klasy IID świętowali w sposób wyjątkowy klasową Wigilię, gdyż oprócz tradycyjnego poczęstunku, przygotowali przedstawienie kukiełkowe połączone ze wspólnym kolędowaniem, na które zaprosili uczniów klasy IIB. Zaproszeni goście mieli możliwość zobaczyć mini sztukę teatralną opowiadająca o przygotowaniach zwierząt leśnych na przyjście Jezusa Chrystusa. Oprócz kukiełek pojawili się aniołowie, pastuszkowie i Józef z Maryją. (więcej…)

Stomatolog

W listopadzie uczniowie klasy IID odwiedzili gabinet pani stomatolog Dominiki Kopeć- Świgulskiej. Celem spotkania było kształtowanie nawyków prozdrowotnych i uświadomienie dzieciom konieczności dbania o zęby oraz jamę ustną jak również przestrzegania zdrowej diety. Pani doktor przyjęła nas bardzo serdecznie. Zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, wyjaśniła jak się leczy zęby, pokazała dzieciom działanie sprzętu medycznego. (więcej…)

Dzień Kubusia Puchatka

Dnia 18.01.2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kubusia Puchatka. Dzień ten był doskonałą okazją  do przypomnienia przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. (więcej…)

Projekt

Projekt „Nauczanie eksperymentalne szansą na rozwój kompetencji uczniów głogowskich szkół podstawowych” współfinansowany przez Unię  Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014- 2020 (więcej…)