22 stycznia 2019
Akcje

Celem projektu jest podniesienie u uczniów 11 szkół podstawowych w Gminie Miejskiej Głogów kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy w zakresie przedmiotów przyrodniczych.

Przedmiotem projektu jest wprowadzenie dodatkowych zajęć w szkołach opartych o eksperymenty z przedmiotów przyrodniczych i zainteresowania przedmiotem zarówno uczniów zdolnych jak i uczniów wymagających wsparcia oraz po drugie dokształcenie nauczycieli w zakresie wprowadzania nowatorskich form nauki.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w linku poniżej

Grupa A

Grupa B