Dzień: 2019-02-12

Przedłużenie licytacji

Drodzy Rodzice, Uczniowie.

Przedłużamy naszą aukcję charytatywną w ramach realizacji projektu „Wszystkie Kolory Świata”. 16 laleczek nie znalazło jeszcze domu. Są piękne, a ich twórcy włożyli mnóstwo serca i wysiłku w ich wykonanie. Pamiętajcie, że biorąc udział w naszej akcji pomagacie w zbiórce funduszy na szczepienia dla dzieci z najbiedniejszych stron świata. Do 14 lutego będziecie mogli wypełniać specjalnie przygotowane karteczki i podawać proponowaną przez Was kwotę darowizny. W piątek 15 lutego zwycięzcy aukcji charytatywnej otrzymają wiadomość sms. Laleczki będzie można odbierać w poniedziałek 18 lutego w gabinecie 008. (więcej…)

Koło kulinarne

W  naszej szkole działa koło kulinarne. Uczestniczą w nim uczniowie z klas IV. Program  koła uwzględnia  najważniejsze zagadnienia z zakresu organizacji i higieny żywienia. Głównym jego założeniem jest rozwijanie zainteresowań uczniów sztuką kulinarną i  przygotowaniem potraw. (więcej…)

Koncert dla Babci i Dziadka

22 stycznia uczniowie klasy 1a przygotowali  piękną uroczystość pt. „Koncert dla Babci i Dziadka”. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. (więcej…)

Klasowy Dzień Babci i Dziadka w 1e

Dzisiaj w szkole nie lada gradka świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Nasi zacni goście tłumnie nas odwiedzili i razem z nami dobrze się bawili. Inscenizację zimowo- bajkową podziwiali i w rytm naszych tańców podrygiwali. Dzieci historię o wnukach i dziadkach znakomicie przedstawiły i same dobrze się bawiły. (więcej…)

Bal karnawałowy

„Jak karnawał, to karnawał” – zgodnie z tym hasłem w dniu 16 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowana stołówka szkolna stworzyła inspirujący do uciechy klimat. (więcej…)