Koncert dla Babci i Dziadka

22 stycznia uczniowie klasy 1a przygotowali  piękną uroczystość pt. „Koncert dla Babci i Dziadka”. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niespodzianką dla babć i dziadków była prezentacja multimedialna  przedstawiająca wszystkie ważne  wydarzenia  jakie miały miejsce w naszej klasie od początku roku szkolnego. Goście mogli dokładniej zobaczyć co ciekawego dzieje się w szkole , a uczniowie – powspominać nie tak odległe jeszcze , ale budzące wiele emocji imprezy . Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim gościom laurki oraz drobne upominki . Nagrodą dla dzieci za starania i trud włożony w przygotowanie koncertu były gromkie brawa babć i dziadków .