sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Przygody Detektywa Pozytywki

25 lutego 2019
Konkursy

W miesiącu lutym w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas drugich i trzecich. Chętni uczniowie zapoznawali się z treścią książki Grzegorza Kasdepke pt. „Detektyw Pozytywka”. Do konkursu zgłosiło się 27 uczniów, dlatego też konkurs podzielono na dwa etapy.

W pierwszym etapie wyłoniono dziesięciu uczestników, którzy zdobyli największą ilość punktów za wyczerpujące odpowiedzi na postawione pytania. W drugim etapie uczestnicy wykazali się bardzo dokładną i szczegółową wiedzą nt. treści książki. Rozgrywka była bardzo wyrównana i zacięta. Po dogrywce wyłoniliśmy zwycięzców.

IV m-ce Zofia Hertmanowska kl. 2b

III m-c  Filip Bachleda kl. 3d

II m-ce Natali Kaszowska kl. 2e

I m-ce Mikołaj Lizak kl. 3d

Zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałe przygotowanie do konkursu.

E. Wojtalik, E. Kwiatkowska

Dostępność

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast