Dzień: 2019-03-07

Dzień z niedźwiedziem polarnym…

Dnia 01.03.2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Niedźwiedzia Polarnego. Na początek nie zabrakło śnieżnych opowieści i lodowych treści o największym z lądowych drapieżników. Czas w świetlicy umilały zabawy o tematyce polarnej oraz działania plastyczne, dzięki którym powstały niedźwiedzie plakaty. (więcej…)

Zajęcia w Fitarenie

Dnia 27.02.2019r. grupa dzieci z klas drugich i trzecich udała się do Centrum Fitness FITARENA gdzie wzięły udział w zajęciach sportowych. Dzieci brały udział w różnych zabawach , konkurencjach oraz musiały przejść tor przeszkód z wykorzystaniem sprzętu do fitnessu. Na koniec zajęć wychowankom świetlicy wręczono plecaki – worki. (więcej…)

Dzień Dinozaura

Dnia 26.02.2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dinozaura. Chętne dzieci tego dnia mogły ubrać koszulkę z wizerunkiem dinozaura oraz przynieść swoje figurki, zabawki związane z tematem. Dzieci poznały ciekawostki o dinozaurach oraz oglądały film edukacyjny o tych gadach. (więcej…)