sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Dzień Dinozaura

07 marca 2019
Świetlica

Dnia 26.02.2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dinozaura. Chętne dzieci tego dnia mogły ubrać koszulkę z wizerunkiem dinozaura oraz przynieść swoje figurki, zabawki związane z tematem. Dzieci poznały ciekawostki o dinozaurach oraz oglądały film edukacyjny o tych gadach.Następnie wychowankowie świetlicy wzięli udział w konkurencjach. Pierwszaki miały przy tym dużo zabawy i frajdy. Na koniec zajęć dzieci wykonały prace plastyczną przedstawiającą wizerunek dinozaura. Ten dzień wychowankowie świetlicy zapamiętają na długo.

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Kalendarz

Nadchodzące

Działania Samorządu Uczniowskiego

  • 14.02. - Poczta Walentynkowa
  • 18.02. - Dzień Kota

Uczestniczymy w programach: