Dzień: 2019-04-02

Lektura w pudełku

W marcu uczniowie klas czwartych i piątych wzięli udział w projekcie „Lektura w pudełku”, który odbył się po omówieniu książek „Opowieści z Narnii” oraz „Tejmniczy ogród”. (więcej…)

Zajęcia bezpieczny Internet

W świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia pt.”Bezpieczeństwo w Internecie”. Dzieci tworzyły Dekalog Cyfrowego Obywatela. Oglądały serię filmików edukacyjnych Sieciaki.pl. Wykonały plakaty informujące o bezpiecznym poruszaniu się po sieci, korzystaniu z telefonów czy umieszczaniu informacji na stronach internetowych i portalach społecznościowych. (więcej…)

Zajęcia kreatywno-artystyczne

Kolejny rok, nasza świetlica prowadzi kółko kreatywno-artystyczne, na którym dzieci doskonalą swoje umiejętności krawieckie. Na początku roku szkolnego dziewczynki poznały budowę i funkcjonowanie maszyny do szycia. Poznały podstawowe ściegi, jak również ściegi ozdobne. Nauczyły się rysować projekty. (więcej…)