sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Lektura w pudełku

02 kwietnia 2019
Z życia szkoły

W marcu uczniowie klas czwartych i piątych wzięli udział w projekcie „Lektura w pudełku”, który odbył się po omówieniu książek „Opowieści z Narnii” oraz „Tejmniczy ogród”.

Projekt ten miał na celu przede wszystkim motywowanie, poprzez ciekawe sposoby, do czytania lektur, rozwijanie wyobraźni, kształtowanie u uczniów świadomego odbioru dzieła literackiego, rozbudzanie zainteresowań książką oraz pobudzanie do aktywności. Zadanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, sprawiło im wiele radości i satysfakcji, a także stało się wspaniałą okazją do zaprezentowania swoich talentów. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

R.Wojciechowska, K.Kruk-Adamska, A.Sołtysik, E.Kosiata, J. Sobczyńska

Uczestniczymy w programach: