sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Zajęcia kreatywno-artystyczne

02 kwietnia 2019
Świetlica

Kolejny rok, nasza świetlica prowadzi kółko kreatywno-artystyczne, na którym dzieci doskonalą swoje umiejętności krawieckie. Na początku roku szkolnego dziewczynki poznały budowę i funkcjonowanie maszyny do szycia. Poznały podstawowe ściegi, jak również ściegi ozdobne. Nauczyły się rysować projekty.

Potrafią wykonać wykrój na czapkę, komin, czy torebkę. Wiedzą, jak wykorzystać  go przygotowując materiał do szycia. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem. Dziewczynki z dużym zaangażowaniem przystępują do pracy, a efekty zajęć sprawiają im wiele radości. W czasie zajęć wykonały już broszki, czapkę z kominem, uszyły torebkę, czy bandamkę. Z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia i zadania do wykonania.

Uczestniczymy w programach: