Dzień: 2019-04-07

UWAGA

Informujemy, że od dnia 8.04.2019 r. nauczyciele oraz pracownicy Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie zgodnie zasadami określonymi w ustawie o rozwiązywaniu sporów zbiorowych przystępują do strajku.

Wiosenny Turniej Głogowskich Świetlic

04 kwietnia Nasza świetlica po raz XVI była gospodarzem Wiosennego Turnieju Głogowskich Świetlic. W tym roku bawiliśmy się pod hasłem „Alicja w Krainie czarów”.

Razem z nami w zmaganiach wzięli udział przedstawiciele świetlic ze Szkoły Podstawowej Nr 3,6,10 i 11.  (więcej…)

Turniej o Kawalerach Orderu Uśmiechu

Turniej o Kawalerach Orderu Uśmiechu dla uczniów klas IV

Dnia 5 kwietnia 2019 roku uczniowie klas IV mieli okazję wykazać się wiedzę o Kawalerach Orderu Uśmiechu. Pytania dotyczyły przede wszystkim kawalerów, którzy w bieżącym roku szkolnym gościli w naszej szkole. (więcej…)