sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Turniej o Kawalerach Orderu Uśmiechu

07 kwietnia 2019
Wydarzenia

Turniej o Kawalerach Orderu Uśmiechu dla uczniów klas IV

Dnia 5 kwietnia 2019 roku uczniowie klas IV mieli okazję wykazać się wiedzę o Kawalerach Orderu Uśmiechu. Pytania dotyczyły przede wszystkim kawalerów, którzy w bieżącym roku szkolnym gościli w naszej szkole.

Trzeba było wykazać się dużą wiedzą i umiejętnościami, by uzyskać zwycięstwo w turnieju. Oprócz krzyżówki, testu, puzzli, kolorowanki trzeba było wykonać bandażowanie, taniec w rytm krakowiaka i zszyć kawałek materiału. Po zaciętej walce I miejsce zajęli uczniowie klasy 4h, II miejsce po dogrywce uczniowie klasy 4f i III miejsce wywalczyła klasa 4a. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Uczestniczymy w programach: