sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Czas spędzony w świetlicy…

17 czerwca 2019
Świetlica

Rok szkolny dobiega końca. Dla wychowanków świetlicy był to rok pracowity. Odbywało się u nas wiele ciekawych zajęć.

Dzieci uczęszczały na warsztaty tematyczne. Nauczyły się podstawowych technik krawieckich, zdobyły umiejętności dotyczące decoupagu, pod okiem wychowawcy tworzyły przepyszne słodkości na warsztatach kulinarnych, jak również poznały nowe ciekawe techniki plastyczne, techniczne na warsztatach plastycznych. Wszystkie zdobyte umiejętności na pewno wykorzystają w życiu codziennym. Po lekcjach odbywało się również wiele ciekawych zabaw, dzieci integrowały się w grach, albo po prostu odpoczywały po lekcjach. Na koniec roku szkolnego pogoda była iście plażowa, więc wykorzystując czas wolny spędzaliśmy go leżąc na kocach w cieniu drzew, bawiąc się na placu zabaw, czy grając w piłkę nożną.
Do świetlicy szkolnej uczęszczało ponad 240 dzieci, była nas duża gromada, dzieci zawarły wiele nowych przyjaźni. Wszystkim życzymy udanych, pełnych niezapomnianych przygód w wakacje  i do zobaczenia we wrześniu.

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast