sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Szkoła Promująca Zdrowie

19 czerwca 2019
Akcje

Podsumowanie Programu Szkoła Promująca Zdrowie

W 2012 roku nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu Szkoła Promująca Zdrowie.

Przeprowadziliśmy diagnozę problemów w szkole i na jej podstawie napisany został szkolny program „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Przez te kilka lat podejmowaliśmy liczne działania ,zadania i wyzwania,  a głównym obszarem działań naszej szkoły było trwałe kształtowanie prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki. Po tak długim czasie złożyliśmy wniosek o przyznanie naszej szkole Wojewódzkiego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie. Trzymajcie kciuki, aby się udało.

Podsumowane projektu

Uczestniczymy w programach: