sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Emotkowe szaleństwo

26 września 2019
Świetlica

  Dnia 19.09.2019r świetliczaki ogarnęło emotkowe szaleństwo.

Celem zajęć było zapoznanie z historią i rozwojem emot ikon powszechnie stosowanych w krótkich wiadomościach SMS, uświadomienie wychowankom jak duży wpływ na ich życie mają znaki graficzne, którymi posługują się na co dzień, oraz rozwijanie twórczości , kreatywności i zdolności manualnych.

  Podczas zajęć dzieci miały możliwość zaprojektowania i wykonania własnej emotki. Brały również czynny udział w zaproponowanych zabawach. Na koniec dzieci przedstawiały historyjki zapisane graficzne , przekonując się jak różnorodne były domysły innych uczestników.

  Wszystkim wychowankom towarzyszył świetny humor i uśmiech na twarzy , aż żal było kończyć tak wyborną zabawę.

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast