Dzień: 2019-10-01

Wybory do SU 2019

Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w SP nr 12 odbyły się dnia 30.09.2019r. Do wyborów zgłosiło się 7 kandydatów: Patryk Długosz, Zuzanna Pachuta, Zuzanna Tuczyńska, Agata Wandycz, Angela Pełech, Gabriela Suchocka, Laura Wilk.

PROTOKÓŁ Z WYBORÓW DO SU (więcej…)

Klasowy Dzień Chłopaka w 2e

Klasa 2 e obchodziła tegoroczny Dzień Chłopaka w radosnej atmosferze. Bohaterowie dnia wzięli udział w licznych konkursach i zabawach, w których należało się wykazać  wiedzą, pomysłowością oraz sprytem. Chłopcy rywalizowali między sobą w konkursie tańca, kalamburach. (więcej…)

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu