Poznaj nauczyciela po zdjęciu z dzieciństwa

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowany został konkurs dla uczniów naszej szkoły, pt. „Poznaj nauczyciela po zdjęciu z dzieciństwa”. Na szkolnym korytarzu zawisły 24 fotografie ukazujące nauczycieli z ich bardzo wczesnego okresu życia.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, ale także wśród grona pedagogicznego.  Jesteśmy pełni podziwu dla uczniowskich typów, porównań i skojarzeń. Teraz już możemy zdradzić, że pod nr 4 ukrył się sam pan dyrektor! Tak, tak… też był kiedyś małym chłopcem J!

Najlepszą spostrzegawczością w klasach młodszych wykazali się uczniowie klasy 3a oraz w klasach starszych uczniowie klasy 6d. W nagrodę klasy otrzymały voucher na niepytanie oraz słodki upominek. Serdecznie gratulujemy WSZYSTKIM i bardzo dziękujemy za wspólną zabawę!