Akademia Ruchu

Dnia 04 listopada 2019 r. grupa wychowanków wybrała się do Akademii Ruchu na zajęcia fitness.

Celem wycieczki było propagowanie zdrowego i zarazem sportowego trybu życia. Zwrócenie uwagi na to, jak ważne dla prawidłowego rozwoju młodego człowieka jest dbanie o kondycję i prawidłową postawę ciała.

Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak odpowiednio przygotować się do ćwiczeń. Trening rozpoczął się rozgrzewką, która stanowi jeden z najważniejszych elementów aktywności fizycznej. Następnie  przeszły do ćwiczeń właściwych wykonywanych na trampolinach. Zajęcia w klubie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Wychowankowie z wielką radością, zapałem i entuzjazmem wykonywali  zestaw ćwiczeń przygotowanych specjalnie dla nich. Na zakończenie uczniowie otrzymali darmową  wejściówkę na zajęcia, wodę oraz gadżety w postaci balonów. Po treningu wychowankowie zmęczeni, pełni pozytywnej energii wrócili do świetlicy.