Dzień: 2019-11-14

Mali odkrywcy

Najlepiej poznać otaczającą nas przyrodę poprzez doświadczenia… zapamiętamy najlepiej to co zobaczymy, dotkniemy, czy przeżyjemy. (więcej…)

Mali artyści

Dzieci kryją w sobie wiele talentów. Nie każdy jest odkryty, dlatego na naszych zajęciach uczniowie mają możliwość sprawdzić się w różnych dziedzinach. Każde tego typu spędzanie czasu wolnego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. (więcej…)

Zbiórka karmy dla zwierząt

31 października zakończyła się akcja” Cała szkoła kocha Reksia”, w której to zbieraliśmy karmę i artykuły higieniczne na rzecz Głogowskiego Schroniska dla zwierząt AMICUS. Uczniowie, Rodzice i wychowawcy bardzo szczodrze wsparli akcję za co serdecznie dziękujemy. (więcej…)

Apel z okazji Święta Niepodległości

Dnia 8. listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. 11 listopada jest dniem refleksji nad historią i współczesnością naszej Ojczyzny. Przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz odzyskana nie jest czymś trwałym, danym na zawsze, tylko czymś, co trzeba pielęgnować. Główną częścią akademii był program poetycko-muzyczny przygotowany  przez uczniów klasy 5f. (więcej…)