sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

20 listopada 2019
Biblioteka

„Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam – wchodzę”.

6 i 7 listopada 2019 roku Przyjaciółmi  biblioteki szkolnej stali się pierwszoklasiści. W poczet czytelników biblioteki przyjętych zostało 119 uczniów.

Wszyscy pierwszoklasiści zostali zapoznani z  regulaminem korzystania z biblioteki szkolnej oraz czytelni w formie prezentacji multimedialnej. Uczniom zostały odczytane Prośby Książek. Nowi użytkownicy biblioteki złożyli ślubowanie czytelnicze, po którym nastąpiło uroczyste Pasowanie na Czytelnika. Na zakończenie spotkania każdy czytelnik wypożyczył  pierwszy raz książkę w bibliotece szkolnej.

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast