sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Fotobudka życzliwości

21 listopada 2019
Świetlica

Dużo śmiechu w Dzień Życzliwości mieli wychowankowie świetlicy-uczniowie klas drugich, mając możliwość przebrać się i stanąć w fotobudce. Ta atrakcja była jedną z wielu, która spotkała naszych uczniów w ten wyjątkowy dzień.

Między innymi dzieci otrzymały prezent od wychowawców – grę osiołek, która ma uczyć ich śmiać się z siebie i mieć dystans do różnych sytuacji. Przygotowany został również kącik herbaciany, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieci w ten dzień przyniosły słodki poczęstunek i z wielką przyjemnością usiadły przy herbatce i porozmawiały ze sobą.

O życzliwości rozmawialiśmy cały tydzień. Odbyło się wiele ciekawych zajęć, mówiących o szacunku, życzliwości i dobrych uczynkach. Przez cały ten czas funkcjonowała u Nas „Puszka życzliwości”, w której dzieci losowały zadania do wykonania. Miało to na celu uświadomienie dzieciom jak niewiele trzeba, aby sprawić przyjemność drugiej osobie.

Mamy nadzieję, że będziemy dla siebie uczynni przez cały rok, a nie tylko 21 listopada, kiedy to przypada święto życzliwości.

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast