Dzień: 2019-11-27

Pociąg z PRAWAMI DZIECKA

20 listopada w wyjątkowy sposób obchodziliśmy w naszej szkole 30  rocznicę uchwalenia KONWENCJI O PRAWACH DZIECKA. W ramach prac Klubu Szkół UNICEF stworzyliśmy „Pociąg z PRAWAMI DZIECKA”, który został wyeksponowany na korytarzu szkolnym. (więcej…)

Ja rower i przepisy

Dnia  26  listopada odbył się dla klas trzecich konkurs komunikacyjny  pt: „Ja rower i przepisy”. Uczniowie sprawdzali swoje wiadomości dotyczące przepisów ruchu drogowego. Pisały test, rozwiązywały krzyżówkę oraz kolorowały znaki drogowe. Wszyscy bawili się dobrze. (więcej…)

Zajęcia florystyczne

W ramach podsumowania tematyki zajęć ,,Dary Jesieni” dla podopiecznych klas I przygotowane zostały zajęcia florystyczne. Wychowankowie w grupach tworzyli kompozycje z przygotowanych materiałów: liści, kasztanów, jarzębiny, szyszek. Dzieci podeszły do zadania bardzo profesjonalnie uwzględniając wskazówki prowadzącego. Celem warsztatów było zapoznanie dzieci z techniką i sposobem tworzenia kompozycji, jak również integracja i współpraca w grupie. (więcej…)