Dzień: 2019-12-07

Dzień Pluszowego Misia w klasie 1B

W naszej klasie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który umilił im czas spędzony w szkole.  Misie wraz z właścicielami brali udział w wielu konkurencjach. Bawili się przy tym doskonale. (więcej…)

Andrzejki w klasie 1B

W piątek 29 listopada uczniowie z klasy 1B  zorganizowali andrzejkowe zabawy – wróżby (serduszka, ustawianie butów, „Kim będę?” i „Co mnie czeka w przyszłości?”). Dodatkowo rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy. Zabawa była rewelacyjna! (więcej…)

Hipoterapia i Dogoterapia 2019

Spotkania terapeutyczne w stadninie koni w Bieńkowie realizowane   w  ramach  Zadania Publicznego pod tytułem „Spotkania terapeutyczne Hipoterapia i Dogoterapia 2019” współfinansowanego przez Gminę Miejską Głogów i Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Dzieciom Uśmiech” działającego na rzecz Uczniów naszej Szkoły. (więcej…)