Mikołajkowy turniej piłki ręcznej

I miejsce chłopców w turnieju Mikołajkowym pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa.

10.12.2019r. w Szkole Podstawowej nr 10 został rozegrany został Mikołajkowy turniej piłki ręcznej chłopców pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa. W turnieju brało 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasza szkolna drużyna wygrała wszystkie mecze, grupowe z SP7 8:1, SP 11:1, SP Radwanice 11:2, SP Jerzmanowa 7:4, w finale turnieju pokonując gospodarzy SP 10 11:9.

Najlepszym zawodnikiem drużyny został Tomasz Gołąbek, najlepszym strzelcem turnieju Mikołaj Piotrowski – 20 bramek.

Reprezentacja szkoły:

Mikołaj Piotrowski, Bartosz Łuczyk, Jakub Kośla, Konrad Kosturkiewicz, Tomasz Gołąbek, Stefan Siuda, Patryk Długosz, Bartosz Markiewicz, Maciej Kątny, Igor Małuszyński, Dawid Majcher, Gajosek Jakub.

Trener : Wojciech Łuczyk