sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

W oczekiwaniu na święta

16 grudnia 2019
Integracja

Sukces w konkursie „W oczekiwaniu na święta – Bożonarodzeniowe ozdoby”

W związku ze zbliżającymi  się świętami, w Szkole Podstawowej nr 2 odbył  V Międzyszkolny konkurs plastyczno – techniczny „W oczekiwaniu na święta – Bożonarodzeniowe ozdoby”. Celem konkursu była prezentacja jednej z tradycji świątecznej, która umożliwiła wybranym dzieciom z klas integracyjnych zaprezentowanie swoich możliwości artystycznych szerszej publiczności.

Wszystkie prace naszych wychowanków zostały docenione, a szczególnym sukcesem pochwalić się może:

– Maja z klasy VH, która zdobyła II miejsce
– Oskar z VH, który zajął główne I miejsce

Gratulujemy!

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast