sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Warsztaty z przedszkolakami

18 grudnia 2019
Świetlica

          Dnia 11.12.2019 z ogromną przyjemnością gościliśmy grupę sześciolatków  z Przedszkola nr 15 w Głogowie. Dzieci zostały zaproszone na przedstawienie w wykonaniu naszych podopiecznych ze świetlicy pt. ,,Odwiedziny Mikołaja”, a następnie na   warsztaty  z dekorowania piernika. Nasi goście mieli możliwość  ozdobić pierniki według własnych upodobań. Do dyspozycji dzieci były różnokolorowe polewy lukrowe, posypki oraz pisaki cukrowe .

      

   Celem spotkania była integracja dzieci, zapoznanie z tradycjami bożonarodzeniowymi oraz rozwijanie zdolności manualnych i pobudzenie estetyki pracy. Na koniec spotkania nasi goście mogli zobaczyć i wypróbować zabawki świetliczaków.

         Przedszkolaki tak się dobrze czuły w naszej szkole , że nie chciały wracać do przedszkola.

 

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast