Warsztaty z przedszkolakami

18 grudnia 2019
Świetlica

Dnia 11.12.2019 z ogromną przyjemnością gościliśmy grupę sześciolatków  z Przedszkola nr 15 w Głogowie. Dzieci zostały zaproszone na przedstawienie w wykonaniu naszych podopiecznych ze świetlicy pt. ,,Odwiedziny Mikołaja”, a następnie na   warsztaty  z dekorowania piernika. Nasi goście mieli możliwość  ozdobić pierniki według własnych upodobań. Do dyspozycji dzieci były różnokolorowe polewy lukrowe, posypki oraz pisaki cukrowe .

Celem spotkania była integracja dzieci, zapoznanie z tradycjami bożonarodzeniowymi oraz rozwijanie zdolności manualnych i pobudzenie estetyki pracy. Na koniec spotkania nasi goście mogli zobaczyć i wypróbować zabawki świetliczaków.

Przedszkolaki tak się dobrze czuły w naszej szkole , że nie chciały wracać do przedszkola.