Dzień: 2019-12-19

Mistrzostwa Głogowa w koszykówce

II miejsce w Mistrzostwa Głogowa w koszykówce chłopców.

Dnia 17.12.2019r. odbyły się w naszej szkole miejskie zawody w koszykówce chłopców klas VI-V. W mistrzostwach brały udział reprezentacje szkół podstawowych SP 2, SP 10 i gospodarz SP12. Nasza drużyna zajęła II miejsce przegrywając nieznacznie z SP 10 (14:15 ), wygrywając z SP 2  (20 :6). (więcej…)

Konkursy fotograficzne

Uczniowie naszej szkoły posiadają wiele zainteresowań i umiejętności , które realizują i reprezentują  podczas udziału w konkursach. Pasjonują się m.in. fotografią. W ubiegłym miesiącu odbyły się dwa powiatowe konkursy fotograficzne, w których udział wzięło kilkunastu uczniów z klas  I-VI. (więcej…)

Akcja wspierania dzieci z hospicjum domowego