Dzień: 2019-12-20

Dogoterapia

Dnia 13 grudnia 2019r. dzieci z klas I i II uczestniczyły w zajęciach z dogoterapii.  Dogoterapia to metoda, która doskonale łączy naukę oraz zabawę, a psy potrafią być wspaniałymi terapeutami  m.in. rozwijają umiejętności okazywania emocji. Czworonożny przyjaciel o imieniu Lila skradł serca naszych wychowanków. Jego opiekunka p. Paulina opowiedziała o tym jak należy zachowywać się przy zwierzęciu, opiekować się nim. (więcej…)

Wystawa szopek bożonarodzeniowych

Święta Bożego Narodzenia to czas radości. Dzielimy się miłością i dobrocią z innymi na wzór Pana Jezusa, którego pamiątkę urodzin niedługo będziemy  obchodzić. Aby wejść w atmosferę zbliżających się świąt przygotowaliśmy wystawę szopek bożonarodzeniowych i ozdób choinkowych. (więcej…)

Wesołych Świąt!

Wesołego jajka – oj, to nie ta bajka!

Przepraszamy, pomyłka, to miała być choinka!

Całej szkolnej społeczności życzymy prezentów, szczęśliwych momentów,

karpia smacznego, świętowania udanego oraz karnawału szalonego

i roku bardzo udanego!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami