sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Wystawa szopek bożonarodzeniowych

20 grudnia 2019
Z życia szkoły

Święta Bożego Narodzenia to czas radości. Dzielimy się miłością i dobrocią z innymi na wzór Pana Jezusa, którego pamiątkę urodzin niedługo będziemy  obchodzić. Aby wejść w atmosferę zbliżających się świąt przygotowaliśmy wystawę szopek bożonarodzeniowych i ozdób choinkowych.

Uczniowie klas I przygotowali szopki z elementów, które były wyposażeniem” kart pracy”. Uczniowie klas 4-6 wzięli udział w konkursie „szopek bożonarodzeniowych”. Laureatami etapu szkolnego zostały uczennice klasy 5b – Zosia Keep i Hania Trzeciak. Miło nam przekazać, że szopka dziewczynek została nagrodzona w Klubie Batalionowym „wyróżnieniem specjalnym”.

Uczniowie klas 2 i 3 mieli możliwość wziąć udział w konkursie ” ozdób choinkowych” . Ozdobami, które zostały wytypowane przez jury do konkursu rejonowego w Klubie Batalionowym zostali uczniowie klas 2:  Beatka Bury – kl. 2c i Olek Oleksyk – kl. 2d.

Gratulujemy laureatom i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Katecheci

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast