Dzień: 2020-01-15

WOŚP 2020

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2020 roku zagrała po raz 28!!!

To największa jednodniowa zbiórka charytatywna w kraju, której szaleństwo ogarnia całą Polskę. Każdy finał jest wyjątkowy i rozgrzewa jedną z zimowych niedziel. (więcej…)

Człowiek to brzmi dumnie

Sukces naszych uczniów w powiatowym konkursie literackim

Tuż przed Świętami nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Literackiego „Człowiek to brzmi dumnie”, którego organizatorem jest szkoła Aslan w Głogowie. Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie napisać 2, 3 wiersze o tematyce dotyczącej egzystencji człowieka we współczesnym świecie: dorobku kulturowego, jasnych i ciemnych stron życia, kondycji światopoglądowej. (więcej…)