Człowiek to brzmi dumnie

Sukces naszych uczniów w powiatowym konkursie literackim

Tuż przed Świętami nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Literackiego „Człowiek to brzmi dumnie”, którego organizatorem jest szkoła Aslan w Głogowie. Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie napisać 2, 3 wiersze o tematyce dotyczącej egzystencji człowieka we współczesnym świecie: dorobku kulturowego, jasnych i ciemnych stron życia, kondycji światopoglądowej.

Podczas uroczystej gali wręczania nagród, która miała miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej, jury w składzie: pan Krzysztof Jeleń, pani Izabela Owczarek oraz pani Katarzyna Swędrowska przyznało nagrody oraz dyplomy zwycięzcom konkursu.

Dla uczniów naszej szkoły sukces okazał się potrójny:

wyróżnienie otrzymała Laura Wilk z klasy 5i, III miejsce zajął Oskar Alex Rogowski z klasy 5h, natomiast I miejsce zdobyła Marcjanna Anna Wołoszyn z klasy 5b.

Dyplomy oraz nagrody nie-książkowe bardzo ucieszyły laureatów oraz Rodziców uczniów, którzy towarzyszyli tej miłej chwili, ponieważ zbiegły się z czasem świątecznym i były jednym z …prezentów pod choinkę.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i zachęcamy do pisania wierszy!

PS Na zdjęciu od lewej: Laura Wilk, Marcjanna Anna Wołoszyn, Oskar Alex Rogowski.